SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes renault scenic
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
Lloji :
Renault Scenic
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik
ID e produktit :
137972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen renault scenic, vetura eshte ne gjendje te rregullt regjistrim ka 1 vit , mund te lajmeroheni edhe ne viber ju mirpresim 045869206
Informata rreth publikuesit
Senatt
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »