SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz C class 1998 250
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
Lloji :
MECEDES C
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
229,000
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
1998
ID e produktit :
137977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz C Class 1998 250 Turbo Diesel . Makina eshte ne gjendje shume te mire , eshte e gatshme per cdo lloj prove , ruhet ne garazhd , me letra te sapo bera per 1 vit . gomat i ka 90% te reja ...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
betti
069 247 5280
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »