SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes jetta 1.6 turbo dizel (fabrekisht) RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Jetta
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
137980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ose boj ndrrim
shes jette 1.6 turbo dizel (fabrekisht)
i regjistruar RKS
ka fellne;goma te mira;cd;komforti te mire
hipotek nuk eshte
perthimi behet menjhere
044-331-633
ju mir pres
Informata rreth publikuesit
Albion
Vushtrri
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »