SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
159,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
137983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 3.0 TDI
Full extra
Audia sa eshte doganuar dhe regjistruar, regjistrimi eshte deri me 2 nentor 2017.

Per ndrrime viber:
0037744777572Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
New York, New York
044777572
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »