SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes BMW 320
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:41
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
ID e produktit :
137988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 320 dizell klimatronik abes espe centrall regjistrim etj.gjendje t shkelqyshme si jasht ashtu dhe mbrenda vetura shitet nga salloni auto starPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
044438443
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »