SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3 1.9 Turbi Dieesel special
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
87,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
ID e produktit :
137989
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 3 Turbo Dieesel ..1994 special ...nje vit regjistrim ...rksPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arif
Bursa, Turkey
0037744151779
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »