SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 3C 1.9 TDI -09
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:27
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
137992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shume te mire.

Vetura eshte e posa ardhur nga jashte.

Ju lutem mos thirrni pas ores 22:00

Opcionet :

Dy qelsa te ndezjes

Gomat e dimerit

Radio CD me komanda ne timon

Tempomat

Dritaret e para elektrike

Ulset me nxemje

Klima Automatike

ESP
Informata rreth publikuesit
Arsim
Prishtinë
049156363
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »