SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 6 2.0 TDI 2009 4x4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
137993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 6 2.0 tdi viti2009 me dogan te paguar 4x4 ne gjendje shum te mir etj 044-145-239

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Ferizaj
044153239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »