SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Caddy 1.9 Tdi MAXI KLIMA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:40
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
249,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
137996
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vw caddy 1.9 TDI,77 KW(105PS), modeli MAXI, KLIME funksionale,AIRBAGE,ABS,ESP,SERVO, TEMPOMAT,BORDKOMJUTER,XHAMAT ME RRYME PASQYRET ME RRYME,SENZOR SHIU,DRITA ME RREZJE AUTOMATIKE,DRITA MJEGULLE,me liber servisi,rrypin dhembezor (setin komplet),etj 049/414-243

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Kacanik
044/414/243
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »