SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A5
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
Lloji :
Audi A5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
138001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A5 2011 2.0 tdi Full extra Tabla RKS

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bajram
Dragaš
049419999
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »