SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Honda Jazz 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
Lloji :
Honda Jazz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
138004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Honda Jazz . Viti i prodhimit ne fund te 2005 . Vetura eshte ne gjendje shum te mir 1.4 benzinë e sapo ardhur nga zvicrra me 135 mij km km jan te garantuara me liber te servisit si dhe e ka servisin e kryer .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sali
+38643944935. +37745614794 viber
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »