SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Altea TDI
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
138006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet seat Altea 2.0 TDI
I ARDHUR NGA ZVICRRA
te kaluara 189.000 me liber servisi te garantuara
Viti 2004
Climateonik
Tempomat
Goma dhe fellne te veres
Ngjyr e kuqe

Esht shum shum i ruajtue si mrenda ashtu dhe jashtPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Prizren
049707174
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »