SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 1.9 dizell 1 te kuqe rks
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,450
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
138018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi ne gjendje shum te mir
1.9 dizell me nje te kuqe
Rks 7 muj
Nr kontakt: 045 581 314Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
milii26
045581314
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »