SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pikap ford conect transit
Çmimi :
€1,960.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
Lloji :
Ford Transit
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
265,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
138019
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ford conect transit viti prodhimit 2004 i posa ardhur nga zvicrra me librez te qlajmruar 1.9 dizel qmimi 1950 euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
urim
Viti
044 688 337
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »