SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a7 3.0 Quatro 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:36
Lloji :
Audi A7
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
138044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A7 3.0 TDI Viti Prodhimit 2010 muajin e 12 model 2011 vetura osht e pastert dhe gjendje perfekte Vetura osht e ZEZ por folje te kuqe ka per ma shum Kontakto Nr 049643561 + VIBER

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
sedat
Mitrovicë
049758458
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »