SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL MERIVA 1.7 DTI ME DOGAN 2004
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:16
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
221,341
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
138052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL MERIVA 1.7 DTI MOTOR JAPAN

VITI I PRODHIMIT : 2003

E POSA ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR

ME LIBER SERVISI


KLIMA FUNKSIONALE
FELLNE
2 QELSA
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE ETJ...

QMIMI : 4600 EURO

TEL : 045 680 186
Informata rreth publikuesit
XxX
Prishtinë
045 680 186
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »