SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3 1.8 Sport mk3 Full ekstra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1995
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
138054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen golf 3 1.8 benxin/plin - punon ne te dyja , vetura eshte shum e rujtur dhe ne gjendje shum te mir , te gjitha serviset e kryera me rregull , full full extra vetura posedon : klim funksionale / abs funksional / gjama me rrym / karrikat me nxemje , gumat e dimrit mbyllje qendrore centrall timon hidraulik / MUZIK T fort RADIO MP3 .DRITA LED, vetura eshte e punuar ekstra , ka edhe nje sistem qe mund te ndizet nga distanca vetem me digitron , shum sene tjera extra
Informata rreth publikuesit
Drilon
049474121 , Viber & whatsapp
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »