SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 - 2.0 TDI
Çmimi fillestar :
€7,499.00
Ju kurseni :
€200.00 (3% zbritje)
Çmimi :
€7,299.00 Çmimi rritet në €7,499.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:40
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
138057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- AUDI A4
- MOTORI 2.0 TDI - 140PS
- MANUEL - 6+1 SHPEJTESI
- VITI I PRODHIMIT 2006
- AUTO HOLD SYSTEM
- ABS NE 4 RROTA
- GOMA TE REJA
- RADIO - CD
- ESP - IMOBILIZER
- TEMPOMAT
- PASQYRE ELEKTRONIKE ME NXEMJE PLUS I PALOHEN
- DRITAT XENON - BI XENON
- DRITAT AUTOMATIK
- DRITA TE MJEGULLES
- 4 x XHAMAT ELEKTRONIKE
- KLIMATRONIC 2 ZONAL
- ALARM
- KOMPLET SERVISIN E KRYER
- LIBRA TE SERVISIT
- POSEDON 2 QELSA

- TEL 044890738
Informata rreth publikuesit
PRIVAT
Prishtinë
044890738
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »