SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E 220 dizel 2.2 dizel Viti 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:10
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2003
ID e produktit :
138063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Mercedes E 220 VITI 2003 Dizel 2.2 CDI , Posedon : klim tronik , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , fellne te aluminit , kilometrat me garancion me liber te servisit , i ardhura nga belgjika me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Prishtinë
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »