SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
138074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 5 2. 0 fund 2003 seri the 2005

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Vitina, Kosovo
049713171
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »