SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
138081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 2.0 TDI
Regjisrim 1 vjet
Viti i prodhimit 2003 seri 2005
per detaje te tjera kontaktoni ne numrin 049713171 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Viti
049594122
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »