SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Ducato
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
Lloji :
Fiat Ducato
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2002
ID e produktit :
138082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kombi Fiat Ducato 2002 Ne gjendje te rregulltPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mer
Frankfurt, Germany
049698572
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »