SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes opel astra 2005 dizell 6 shpejtsi 1vit rks
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2005
ID e produktit :
138087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel astra 2005 1.3 dizell 6 shpejtsi 1vit rks perkthimi behet i menihershem posedon klim alarm fellne tmira gumat e reja interierin e ruajtur shum mir qmimin e ka 4500 ero numri tel 045 230 737

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edi
Gjakova
045230737
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »