SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes corsa 1.4
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '16
ID e produktit :
138091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opell corsa 1.4dizell viti 96 gjys klime me tablla te gjermanis e qlarmrune

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albrim
049-254-926
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »