SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 3 Turbo dizel 1995
Çmimi :
€2,450.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1995
ID e produktit :
138095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 3 1.9 Turbo Dizel, ngjendje të shkelqyeshme teknike, i ruajur shumë si brenda dhe jasht, regjistrim ka 10 muaj, ngjyre te gjelber te mbyllt metalike. Golfi eshte TIPTOP. Muzik teper te mirë kastofon Pioner, gomat e reja te dimrit, fellne 14 te bukura, airbag funksional(x2) gjithashtu edhe ABS, Drita mrapa ekstra, gjama me rryme. Me nje fjal kerr per marakli. Vajin dhe filterat e posandrruara,korrezion aanje pik,podin arr.Vetura eshte ne emer timin dhe perkthimi per behet menjeher te noteri. Me nje fjal nuk ka vrejtje. Nuk ka nevoj asnje cent investim hiq hiq. Qmimi i diskutueshem. Viber: +38649333815

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Mitrovicë
049333815
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »