SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 2007
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
138098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel astra H 1.9 cdti full extra
Esht ardhur nga gjermania pa dogan
Servisin e kryer me 04.11.2016
Vetura eshte tip top
Posedon:
Klimatronik
Esp
Abs
Tempomat
Senzora shiu
Senzora dritav
Hallogenka
Pulla ne timon
178000 te kaluara me liber servisi
Wiber +377 44 406 087Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prishtinë
044 406 087
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »