SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET GOLF 4 1.9 TDI 2003 OCEAN
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:59
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
138105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET GOLF 4
1.9 TDI 74 KW 1 TKUQE
VITI 2003
RKS 1 VIT
ME LIBER SERVISI
5 SHPEJTSI
KLIM AC
ESP
GOMA TE REJA DIMRI
NUK ESHTE HIPOTEK AS PENG
INFO TEL 044 207 526
VIBER 049 207 526Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AUTO CH
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »