SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi fillestar :
€6,000.00
Ju kurseni :
€420.00 (7% zbritje)
Çmimi :
€5,580.00 Çmimi rritet në €6,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
138106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ne gjendje shum te mirPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbër
Prishtinë
044385538
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »