SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet KIA Sportage -1998
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '16
Lloji :
Kia Sportage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,130,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1998
ID e produktit :
138107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet KIA Sportage 2.0 disel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ndriqim
Suharekë
049731343
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »