SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 viti 2005 dizel 2.0 TDI automatik DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:25
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
241,000
Motori (kubik) :
1968.00
Viti :
2005
ID e produktit :
138112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Golf 5 viti i prodhimit 11 /2005 dizel 2.0 TDI Automatik tiptronik DSG , Posedon : Novigacion , klim tronik , tempomat , bordkompjuter, dirigjuse ne vollan , gjama elektronik , pasqyre elektronik , interjerte lekures , karriga me nxemje , llajsne te kromit , goma te reja te dimrit , kilometrat me garancion me liberte servisit , i ardhur nga gjermania i doganuar dhe homologuar dhe kontrollim teknike te paguar , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »