SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Combo 1.3 dizel 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '16
Lloji :
Opel Combo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
138126
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel combo 1.3 dizel vitit 2007.
Regjistrim ka deri ne muajin shkurt 2017.
Pikapi eshte ne gjendje te rregullet siqe munde ta shihni edhe ne fotot me posht.
220.000 kilometra te kaluara.
Nr.kontaktues 044-199-888 Visari.
Informata rreth publikuesit
Valton
049-577-102
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »