SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio D
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
142,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1996
Ekstra :
Airbags
ID e produktit :
138129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Clio d , viti prodhimit 1996, Kilometrazh 142000 kl ,1.9 dizel , i ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte, servis bere komplet, goma te reja.

044-594 617
Informata rreth publikuesit
kushtrim
Prizren
044-594 617
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »