SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5
Çmimi :
€18,200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '16
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,275
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
138141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X5 SPORT PAKET 2007 3.0 XD DIZELL FULL EXTRA
7 ulse
Viti 2007
I DOGANUAR
RIGJISTRIM DERI 04.05.2017
BEJE EDHE NDRRIM ME VETURA TE VOGLA
+38649115062-viber vetem dergo foto vetures së ndrrimit
Faliminderit per Mirkuptim!
Informata rreth publikuesit
Lendrit
Prishtinë
049115062
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »