SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw caddy maxi 1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:57
Lloji :
Volkswagen Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,053
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
138143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw caddy maxi 1.9 TDI Viti 2008 me 197053 km garantume me liber servisi me goma treja central Klim Ac i sa po rregjistruar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Vushtrri
049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »