SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 407 viti 2009 2.0 HDI
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '16
Lloji :
Peugeot 407
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
138145
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2.0 HDI
16v
139 ps
Manual
200000 km
Full
Viti 2009
2 qelsa
navigacion
karrika me nxemje
senzora


Posedon guma te veres good year viti 2015
po ashtu edhe guma te dimrit michelin

+37744115113 viber
Informata rreth publikuesit
Endrit
Pristina
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »