SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf II 1.3 1991
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1991
ID e produktit :
138154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2 1991 1.3 benzin ne gjendje te rregullt
regjisitrim ka deri me 18.07.2017
Informata rreth publikuesit
egzon
Drenas
044661848
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »