SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes 190
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1986
ID e produktit :
138156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedesin per pjes veq e ka ni defekt te vogel 450 euro urgjent

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qesko
Prizren
+38649676715
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »