SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 2
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
ID e produktit :
138163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 2 1,6 ne gjendje te rregullt,me motorr turbo diesel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lirim
Rogana
044885547
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »