SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A2 1.4 2002 TDI ( 1 vit regjistrim i plotë )
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '16
Lloji :
Audi A2
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
138166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A2 1.4 2002
Ne gjendje te rregullt
190.000 Km te kaluara
3l/100km shpenzimet .
1 vit regjistrim i plotë
Per cdo informacion ju lutem na kontaktoni ne 049 123 057 si dhe VIBER 00 386 49 123 057
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Los Angeles, California
Los Angeles, California [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »