SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 206 cc cabrio
Çmimi fillestar :
€2,500.00
Ju kurseni :
€150.00 (6% zbritje)
Çmimi :
€2,350.00 Çmimi rritet në €2,500.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '16
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
254,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2002
ID e produktit :
138167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 206 cc cabriolet 16v, viti 2002 i regjistruar Rks deri ne shkurt 2017, ne gjendje te rregullt, me klime, mbyllje qendrore, me dy dyer.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prizren
049/733100
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »