SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW BORA 1.9 TDI 74 KW E SAPO ARDHUR PA DOGANE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:59
Lloji :
Volkswagen/VW Bora
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
138169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW BORA 1.9 TDI
VITI I PRODHIMIT 24 * 01 * 2004 *
74 KW 101 PS
KLIMA AC
BORD KOMPJUTER
DRITARE ELEKTRONIKE
PASQYRE ELEKTRONIKE
ABS CENTRAL AIRBAG
ALO FELGE SHUME TE MIRA
VETURA ESHTE SHUM E PASTER BRENDA DHE JASHT
SMS MOS DERGO
PER INFO
044 346 024
Informata rreth publikuesit
Valdrin
044 316 677
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »