SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 307 2.0 hdi automatik
Çmimi :
€6,300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:59
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
138172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 307viti 2007 2.0 hdi isapo doganuar i ardhun pre zvicres automatik full opcion 044 700 245Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Gjilan
044 700 245
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »