SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
ID e produktit :
138174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesim Golf 3 1.9 TDI ne gjendje te mir i regjidtrruar deri ne daten 20 Dhjetor

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
kreshnik
Pejë
044240164
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »