SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shea Fiat Punto
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
138178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat punto 1.9 jtd është ne gjendje të mirë me klim ka 4 goma te reja te dimrit SAVA ka regjistrim deri ne qeshor

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vedat
Podujevë
044-715-041
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »