SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes audi a4 tdi 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '17
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
24,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
138179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vetur ne gjendje te rregult 2005 tdi me 24000 te kaluara me te interesuarit mund te me kontakojne edhe me viber ne kete numer +37744618763Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerta
044330743
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »