SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa
Çmimi :
€1,450.00
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1995
ID e produktit :
138182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel corsa 1.4.16v shum ne gjendje te mir boj edhe ndrrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
045 510 285
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »