SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen jumper
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1997
ID e produktit :
138184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi citroen motorri 2.5 disel viti 1997 regjistrim ka dej n janar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ismajl
Prishtinë
045-509-708
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »