SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4 - 02
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:45
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
24,500
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
138186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4*
Special Edition*
1.9 TDI (DI Kuqe)*
Viti prodhimit: dhjetor 2002*
Ngjyre e kuqe metalike*
131 ps (96kw)*
5 shpejtsi*
4 dyer*
ESP*ABS*
4 xhamat elektrike, klimatronik etj etj*
Qmimi 4400 €*
Nuk eshte ne hipotek*

Kontakt edhe viber: +37744881432*
Ndrrim i mundshem me bmw 320 (e90) automatik, golf 6 dsg, passat 3c dsg, audi A4Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sami
Prishtinë
37744881432
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »