SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen c2
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '16
Lloji :
Citroen C2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
89,000
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
2009
ID e produktit :
138209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen c2 2009 1.1 benizn , 89000km me garanicon , klim , navi , xhama elektronik , ne gjendje shume te mire , 11muaj rexhistrim(rexhistrimi i pare ne rks)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gentrit
+37745681444
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »