SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 C6 2005
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
138211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Audi A6 2005 2.0TDi ne gjendje te rregullt teknike dhe fizike!
Vetura ka rreth 170mij Kilometra te kaluara
Me marsh manual 6 shpejtsi
Vetura esht e ruajtur !
Regjistrim ka deri ne muajin e 8/2017
Bord kompjuter
Klim Dy zonale
Senzora parkingu
etj...
per me shum info kontaktoni
Viber : +1869636593
: 044722396
Ndrrim i mundshemPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Klodian
Pristina
044333488
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »